2.bowlingová liga 2.kolo PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 08 November 2019 08:08
V pondelok sa odohralo druhé kolo 2.bowlingovej ligy. Benedikt Farkaš mal najvyšší náhod 228.
Najlepším hráčom bol Gabi Kečkéš, najlepšou ženou Katka Zemková. Poradie druhého kola je rovnaké
ako poradie v priebežné, a to: Target, BK Bešeňovo, Strelci a Feminy. V decembri budeme mať
vianočné voľno, na ďalšom kole sa stretneme 13.januára.
HRÁČI  DRUŽSTVÁ ŠTATISTIKA

2.bowlingová liga 1.kolo PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 10 Október 2019 10:23
V pondelok sa odohralo prvé kolo 2.bowlingovej ligy. V tomto ročníku budú hrať štyri družstvá,
Feminy a Target v nezmenej zostave, BK Bešeňov /Kečkéš, Maďar, Farkaš/ a nitrianske družstvo
Strelci /Lukács, Haver, Biro, Ujfaluši, Vrabec/.
V tomto kole mal najvyšší náhod Miro Haver 228, najlepším hráčom bol Gabo Kečkéš, najlepšou
ženou Katka Zemková. Poradie družstiev po 1.kole : Target, BK Bešeňov, Strelci a Feminy.
Najbližšie kolo sa odohrá 4.novembra.
HRÁČI  DRUŽSTVÁ  ŠTATISTIKA

2.bowlingová liga PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 03 Október 2019 11:45
UPOZORNENIE
2.bowlingová liga sa začína 7.októbra o 18.hod.

2.bowlingová liga 8.kolo PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 13 Máj 2019 07:23

8.kolom sa ukončil tento ročník 2.bowlingovej ligy. V tomto kole bolo poradie družstiev nasledovne:
Target, Zorro, ŠK Nepočujúcich, Feminy. Najlejpším hráčom kola bol Robo Palacka /185,80/, naj-
lepšou ženou bola Katka Zemková /175,40/, najvyšší náhod mal Zolo Héviz /232/.
Celkové poradie : Target, Feminy, Zorro, ŠK Nepočujúcich. Najlejpším hráčom bol Robo Palacka.
Všetkým hráčom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.
HRÁČI  ŠTATISTIKA

Extraliga 2018/2019 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 16 Apríl 2019 09:40
Srdečne gratulujeme družstvu EUREKO Nové Zámky k víťazstvu v tomto ročníku Extraligy.